Tłumaczenia czeskiego 2019

Kilka dni temu przywitaliśmy Nowy Roku. Większość z nas spędzała go w sposób bardzo miły. Bawiliśmy się w gronie najbliższych, na imprezach domowych lub zorganizowanych na tą okoliczność balach. W drugim tygodniu 2019 roku pora jednak wrócić do rzeczywistości. Jak się okazuje wcale nie musi być ona szara. Dla przedsiębiorców którzy szukają nowych szans dla swojego biznesu współczesne realia stwarzają szereg możliwości. Wystarczy bowiem wyjść ze swoją ofertą poza granicę kraju a już można cieszyć się ze zwiększonych zysków. Internet na tyle zglobalizował nasz świat że wcale nie jest to niemożliwe. W ekspansji na obce rynki zbytu mogą nam pomóc tłumaczenia. W przypadku języka czeskiego będą one nam pomocne do:

Przekłady polsko czeskie 2019

 • Składania ofert biznesowych – tematy uskuteczniane na odległość wymagają wymiany całej sterty korespondencji. Zwykle zawiera ona szczegóły przyszłej współpracy, a jej początkiem jest złożenie odpowiedniej oferty. I choć takie języki jak angielski czy niemiecki są uważane za uniwersalne to i tak lepiej do klienta z Czech dotrze propozycja napisana w jego rodzimej mowie.pl zapraszają Państwa do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy nie tylko przekłady poświadczone, ale również zwykłe rozliczane podług 1800 znaków ze spacjami.
 • Translacji etykiet i opisów produktów – kiedy w końcu dojdzie do współpracy pomiędzy podmiotami z Polski i Czech, niezbędne będą przekłady etykiet i opisów produktów. To właśnie one oprócz interesującego wyglądu muszą zawierać informacje, które będą poprawne pod kątem merytorycznym. Warto ich przygotowanie zlecić filologom, którzy posiadają wiedzę oraz stosowne doświadczenie. Zapraszamy do współpracy zdalnej przedsiębiorstwa z całego kraju. Zapewniamy szybkie terminy realizacji i miłą obsługę.
 • Lokalizacji stron WWW – witryna Internetowa to jeden z podstawowych nośników informacji handlowej. To z jej zasobów czerpią klienci, którzy są zainteresowani nabyciem określonych dóbr lub usług. Chcąc zaistnieć na czeskim rynku zbytu, nie można tego faktu ignorować. Zapraszamy do przesyłania nam zapytań o darmowe wyceny. Z przyjemnością odpowiemy na każde z nich przed upływem 1 doby.
Tłumaczenia czeskiego 2019

Tłumaczenia czeskiego 2019

Tłumaczenia czeskiego nie stanowią egzotyki

Wielu osobom tłumaczenia kojarzą się z takimi językami jak angielski, niemiecki czy rosyjski. Nic bardziej mylnego. Z każdym rokiem rośnie bowiem zapotrzebowanie na przekłady z mniej popularnych mów. Taki stan rzeczy jest podyktowany postępującą globalizacją. Coraz więcej firm oraz osób prywatnych styka się z koniecznością przygotowania potrzebnych translacji. Są one potrzebne w związku z wieloma okolicznościami. Ekspansja na nowe rynki zbytu lub wyjazd do pracy wymaga wizyty u tłumacza. Decydują o tym nie tylko wymagania formalnoprawne, ale również podejmowane inicjatywy. Trudno bowiem wyobrazić sobie ubieganie się o nową posadę bez fachowo przygotowanego CV lub tłumaczeń uzyskanych dyplomów. Czeski należy do języków z którym mieliśmy styczność od wieków. Już czasy średniowieczne przyniosły nam wiele kontaktów, których plony są widoczne po dzień dzisiejszy. Nasze biuro tłumaczeń powstało z myślą o przełamywaniu barier komunikacyjnych. Obsługujemy przekłady polsko czeskie i czesko polskie. Protlumaczenia.pl to firma, która świadczy wysokiej klasy usługi językowe. Nasze serwis uskuteczniamy poprzez:

Cechy biura tłumaczeń czeskiego

 • Doświadczonych filologów – przedsiębiorstwo językowe z Grudziądza reprezentowane jest przez wysokiej klasy specjalistów. Nasi tłumacze są do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Służymy Państwu wsparciem w realizacji wszystkich typów tłumaczeń. Osoby kooperujące z Protlumaczenia.pl posiadają uprawnienia do sporządzania przekładów poświadczonych. Efekty naszej pracy doceniają sądy, urzędy, instytucje państwowe oraz przedstawiciele sektora b2b.
 • Nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne – przesyłanie dokumentów za pośrednictwem maila stanowi standard w zakresie zdalnej obsługi tłumaczeń. Nasza firma poszła jednak o krok dalej. W ślad za Państwa potrzebami stworzyliśmy aplikację Android. Umożliwia ona obsługę tłumaczeń czeskiego za pośrednictwem smartfona. Klienci, którzy ją pobiorą mogą dostarczyć nam dokumenty w przysłowiowym „mgnieniu oka”.
 • Najlepsze ceny – reklama jednej ze znanych firm głosi, że „jeśli znajdziesz coś taniej, to dopłacimy Ci różnicę”. I choć promocja wydaje się bardzo interesująca, to nie znajduje ona przełożenia na rynek tłumaczeń. Nasze biuro tłumaczeń może nie jest najtańsze, ale na pewno dużą uwagę przywiązuje do jakości. Całość sprawia, że macie Państwo okazję do otrzymania wysokiej jakości przekładów w rozsądnych cenach.
Z Czech bardzo chętnie importujemy piwo

Z Czech bardzo chętnie importujemy piwo

 

Tłumaczenia czeskiego na święta 2017

Święta to czas spokoju i wzajemnej życzliwości. W okresie tym bardziej niż kiedykolwiek indziej myślimy o naszych bliskich. Bywa jednak, że harmonia ta może być zmącona przez sprawy dnia codziennego. Niepozałatwiane tematy i goniące terminy mogą rodzić niepotrzebny stres. Jak temu zaradzić ? Chyba jedynym wyjście wydaje się podejście koncepcyjne. Nie inaczej sprawa wygląda z tłumaczeniami czeskiego. I choć język naszych południowych sąsiadów nie należy do najpopularniejszych to i tak potrzeba pilnego sporządzenia przekładów może zakłócić świąteczną sielankę. Czy można temu zaradzić, biorąc pod uwagę specyfikę okresu ? Otóż jest to jak najbardziej możliwe. Protlumaczenia.pl to sieć biur tłumaczeń posiadająca oddziały stacjonarne zlokalizowane na terenie Bydgoszczy, Świecia oraz Grudziądza. W okolicach Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku nasze filie będą czynne podług planu. Zapraszamy zatem do bezpośredniej wizyty lub przesłania zapytań o darmowe wyceny online. Na każdą wiadomość odpowiemy tak szybko jak to tylko będzie możliwe. Translacje polsko czeskie oraz czesko polskie uskuteczniamy za pośrednictwem:

Wesołych świąt życzą Protlumaczenia.pl !!!

 • Rozwiniętego zespołu filologów – największym potencjałem każdej firmy są jego pracownicy. To dzięki nim klienci otrzymują dokładnie to, czego oczekiwali. Nasz team tłumaczy czeskiego wykrystalizował się w toku długoletniej działalności. Wśród członków zespoły znajdziecie Państwo specjalistów z odpowiednimi uprawnieniami oraz wiedzą. Ich zaangażowanie w Państwa projekty sprawi, że otrzymane translacje będą nienaganne pod kątem merytorycznym. Odpowiedniej jakości można zatem oczekiwać nawet w święta.
 • Szybkich terminów realizacji – Protlumaczenia.pl większość zleceń o objętości nieprzekraczającej 5 stron rozliczeniowych wykonają w przeciągu 24 godzin. W takim czasie dotrą do Państwa tłumaczenia zlecane w danym dniu roboczym do godziny 12:00. W przypadku zleceń o większej objętości terminy uzgadniane są indywidualnie.
 • Nowoczesnych technologii informatycznych – komunikacja jest podstawą wszelkich relacji międzyludzkich. Czy to w firmie, czy też w domu prawidłowy obieg informacji, pozwala na uniknięcie niedomówień. Dlatego też naszym klientom oddaliśmy do dyspozycji cały szereg narzędzi. Tłumaczenia czeskiego można do nas dostarczyć za pośrednictwem aplikacji Android, a o szczegóły dotyczące zlecenia wypytać na czacie online. Wesołych Świąt 2017 !!!
Protlumaczenia.pl życzą Wesołych Świąt !!!

Protlumaczenia.pl życzą Wesołych Świąt !!!

Tłumaczenia umów o pracę na czeski

Tłumaczenie umów o pracę na czeski to nasza oferta przeznaczona dla firm z całego kraju. W oferowanego serwisu świadczymy usługi z zakresu przekładów dokumentów pracowniczych. Team Protlumaczenia.pl reprezentowany jest przez filologów, których umiejętności pozwalają na realizację wszystkich typów translacji. Biuro tłumaczeń czeskiego czynne jest przez cały tydzień. Z usług firmy skorzystać można za pośrednictwem Internetu lub w sposób stacjonarny. Zachęcamy do wizyty w jednym z naszych oddziałów, zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy, Świecia lub Grudziądza. W ostatnim czasie tłumaczenia umów o pracę na czeski są poszukiwane przede wszystkim przez przedsiębiorstwa transportowe. Branży spedycyjnej oraz logistycznej mamy do zaproponowania:

Biuro tłumaczeń czeskiego wykonuje przekłady umów o pracę  Państwa kierowców

 1. Zdalną realizację translacji czeskiego – prowadzenie biznesu wiąże się z olbrzymim zaangażowaniem czasowym. Nie zawsze znajdziecie zatem Państwo przestrzeń na poszukiwanie odpowiedniego tłumacza. Jeśli cierpicie Państwo na brak wyżej wymienionego zasobu wyręczymy Państwa we wszystkich kwestiach związanych z przekładami. Dysponujemy kadrą specjalistów z olbrzymią wiedzą oraz potencjałem, jednocześnie zajmując się wykonawstwem wszystkich typów translacji pisemnych.
 2. Doświadczenie wynikające z wieloletniej działalności – biuro tłumaczeń czeskiego zostało założone w 2012 roku. Od początku istnienia korzystamy z doświadczeń Protlumaczenia.pl. Spełnianie standardów sieci predysponuje nas do udziału w rozlicznych projektach biznesowych. Tłumaczenie umów o pracę na czeski jest tylko jedną ze sfer naszej działalności. Wykonujemy również przekłady specjalistyczne, w tym techniczne oraz medyczne.
 3. Faktury Vat za wykonywane usługi – tłumaczenia polsko czeskie wykonywane są w sposób legalny i zgodny z prawem. Za przetłumaczony tekst każdy z naszych klientów otrzyma fakturę VAT, które będzie stanowić podstawę do rozliczeń z fiskusem. Idąc dalej wszelkie przekłady objęte są naszą rękojmią. Wychwycony błąd zostanie skorygowany tak szybko, jak to tylko możliwe.
 4. Szybkość realizacji – jeśli Państwa samochody są gotowe do wyjazdu, a kierowcy nie mają niezbędnych papierów wybierzcie nasze biuro tłumaczeń czeskiego. Realizujemy tłumaczenia dokumentów zatrudnieniowych w termiach uzgodnionych z Zamawiającym. Dogodne warunki kooperacji sprzyjają uniknięciu mogących się pojawić problemów legislacyjnych.
Tłumaczenie umowy o pracę kierowcy na czeski

Tłumaczenie umowy o pracę kierowcy na czeski

Warto tłumaczyć na czeski !

Czeski to jeden z tych języków, na który warto tłumaczyć. Blisko sąsiedztwo Polski oraz Czech, sprawia że jesteśmy świadkami swobodnego przepływu dóbr oraz usług. Państwa oferta marketingowa powinna zatem uwzględniać potrzeby naszych południowych sąsiadów. W kontekście wyżej wypowiedzianych słów zapraszamy Państwa do kooperacji w zakresie przekładów językowych. Nasze biuro tłumaczeń to firma, której historia sięga 2012 roku. Jesteśmy gotowi do przyjęcia Państwa zleceń przez 7 dni w tygodniu. W ujęciu biznesowym nasi klienci wybierają tłumaczenia czeskiego w takich celach jak:

Tłumaczenia czeskiego doskonale sprawdzają się w biznesie

 • Przygotowanie lokalizacji strony WWW – strona Internetowa to jeden z kluczowych elementów polityki marketingowej przedsiębiorstwa. Bez dobrze przygotowanych zasobów sieciowych trudno wyobrazić sobie sprawne przekazanie informacji handlowej. Przy okazji sporządzania witryny WWW warto pomyśleć nad tłumaczeniami czeskiego. Prawidłowo wykonana lokalizacja może poszerzyć Państwa rynek zbytu. W tej materii do dyspozycji naszych klientów pozostają nie tylko rodzimi filolodzy, ale również native speakerzy.
 • Tłumaczenia folderów reklamowych – tłumaczenia polsko czeskie to nieodzowny element udziału we wszelkich targach oraz konferencjach. Dobrze wykonane translacje mogą posłużyć uzyskaniu przewagi konkurencyjnej. Partnerzy z Czech znacznie chętniej przysposobią sobie informacje napisane w ich rodzimej mowie. Teksty napisane po angielsku lub niemiecku nie będą w tym przypadku równie skuteczne.
 • Przekłady prezentacji multimedialnych – prowadzenie biznesu to między innymi udział w rozlicznych spotkaniach. Na niektórych z nich mogą zagościć Czesi. W celu sfinalizowania ciekawego kontraktu warto zadbać o ich komfort. Dobrym rozwiązaniem wydaje się przedstawienie oferty lub jej kluczowych elementów w postaci slajdów napisanych po czesku. Protlumaczenia.pl z chęcią przygotują tego typu translacje. Zapraszamy do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy tak szybko jak to możliwe.
 • Translacje dokumentów biznesowych – nie sposób wymienić wszystkich papierów, które są tłumaczone z czeskiego lub odwrotnie. Protlumaczenia.pl sporządzą potrzebną Państwu dokumentację w formie zwykłej lub poświadczonej. Zatrudniamy specjalistów z odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem. Renoma biura poparta jest odpowiednimi referencjami i komentarzami, które można znaleźć w Internecie.
Przekłady czeskiego w ujęciu biznesowym

Przekłady czeskiego w ujęciu biznesowym

 

Zleć tłumaczenia techniczne online

Tłumaczenia techniczne online to jedna z bardziej poszukiwanych usług translacyjnych. Ciężko bowiem znaleźć profesjonalnych i niedrogich wykonawców przekładów specjalistycznych. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób szuka informacji na ten temat w Internecie. Dzisiejsze czasy wymuszają na przedsiębiorcach konieczność szybkiej reakcji na zachodzące zmiany. Tego rodzaju przekłady mogą być zatem niezwykle pomocne. Wykorzystanie sfery online do zlecania tłumaczeń pozwala ograniczyć koszty i nakłady czasowe. W sukurs potrzebom sektora biznesowego przychodzą Protlumaczenia.pl. Nasze biuro tłumaczeń online uruchomiło właśnie witrynę promującą translacje techniczne online. Podobnie jak w przypadku innych projektów tłumaczeniowych, zlecanie translacji odbywa się w następujący sposób:

Zlecanie tłumaczeń technicznych online

 • Wybranie odpowiedniego zakresu tłumaczenia – przed zleceniem przygotowania tłumaczenia technicznego warto dokładnie określić jego zakres. Czynności wykonane ponad miarę mogę spowodować zawyżenie kosztów translacji. Radzimy, aby dokładnie wypytać stronę oczekującą tłumaczenia o jej oczekiwania względem przekładu.
 • Zeskanować pliki do odpowiedniego formatu – Państwa zlecenia realizujemy na odległość. Wystarczy więc zeskanować papiery do odpowiedniego formatu (preferowane jest rozszerzenie PDF)  i wysłać na skrzynkę mailową naszego biura. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.
 • Poczekać na darmową wycenę – wysłanie skanów nie powoduje konieczności zakupu tłumaczenia. Za darmo określimy wartość Państwa zlecenia, a informację o kwocie do zapłaty prześlemy zwrotnie na podany adres poczty elektronicznej. Do wyceny używamy oprogramowania typu OCR.
 • Dokonać opłaty za tłumaczenia lub podać dane do faktury – za tłumaczenia techniczne online można zapłacić przez Internet. Rozpoczęcie prac tłumaczeniowych odbywa się po przesłaniu potwierdzenia przelewu. Nasi stali klienci mogą otrzymać rachunki terminowe. Dla zleceń o wartości nie przekraczającej 500 PLN nie jest wymagana zaliczka.
 • Odebrać tłumaczenia techniczne online – wykonane tłumaczenia w kombinacji : język polski – język obcy, język obcy – język polski lub język obcy – drugi język obcy odsyłamy na Państwa maila. Przekłady poświadczone dostarczamy pod wskazany adres za pośrednictwem Poczty Polskiej lub form kurierskich. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą.
Przekłady techniczne online

Przekłady techniczne online

Tłumaczenia czeskiego przez Internet

Tłumaczenia czeskiego przez Internet to nasza oferta przekładów wykonywanych za pośrednictwem sieci stron WWW. Dla potrzeb niniejszego projektu uruchomiliśmy specjalną witrynę, którą można znaleźć pod adresem http://tlumaczczeskiego.pl . Nasze biuro tłumaczeń online zajmuje się przygotowaniem wszystkich rodzajów translacji polsko czeskich. Do kooperacji w niniejszym zakresie zapraszamy firmy i osoby prywatne. Filolodzy języka czeskiego to osoby z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji zawodowej. Wśród osób współpracujących z Protlumaczenia.pl można znaleźć przede wszystkim:

Z kim współpracuje biuro tłumaczeń czeskiego ?

 • Tłumaczy przysięgłych czeskiego – nasi specjaliści posiadają uprawnienia predysponujące ich do wykonania przekładów wymagających poświadczenia. Na zlecenie naszych klientów przekładom poddawane są papiery wymagane przez sądy, urzędy oraz instytucje ubezpieczeniowe. Nasze usługi poszukiwane są nie tylko przez osoby fizyczne, ale również przez przedsiębiorstwa. Translacje rozliczane są podług 1125 znaków ze spacjami. W przypadku zleceń o większej objętości stosujemy rabaty i konkurencyjne obniżki cen. Biuro tłumaczeń czeskiego sporządza translacje w kombinacji: język polski – język czeski, język czeski – język polski, język czeski – drugi język obcy. Jesteśmy gotowi do podjęcia Państwa zleceń przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość odpiszemy w przeciągu 24 godzin.
 • Tłumaczy specjalistycznych czeskiego – do teamu Protlumaczenia.pl należą osoby, zdolne do opracowania tekstów o znacznym stopniu skomplikowania. W omawianej grupie prym wiodą tłumaczenia techniczne oraz medyczne. W zależności od przeznaczenia przekładom można nadać charakter zwykły lub poświadczony. Dokumenty wymagające podpisu Wykonawcy wysyłane są do Państwa nieodpłatnie. Dokładamy wszelkich starań, aby proces realizacji tłumaczeń odbywał się terminowo. W 2016 roku 96 % zleceń wykonanych było zgodnie z planem. W omawianej grupie przekładów prym wiodą instrukcje obsługi i opisy badań lekarskich.
 • Native speakerów czeskiego – wśród naszych specjalistów znajdziecie Państwo tłumaczy dla których język czeski jest mową ojczystą. Ich usługi mają zastosowanie przy okazji sporządzania przekładów o specjalnym przeznaczeniu. Do tego rodzaju tekstów można zaliczyć oferty marketingowe, handlowe oraz lokalizacje stron WWW. Proponujemy Państwu konkurencyjny poziom cenowy oraz pełne zaangażowanie w realizowane przedsięwzięcia.

Szybkie przekłady papierów samochodowych

Szybkie przekłady papierów samochodowych to nasza oferta przekładów motoryzacyjnych. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Nasze biuro tłumaczeń online obsługuje translacje z prawie 40 języków. Nasz serwis charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem i dużą troską o szczegóły. Tłumaczenia dokumentów umożliwiających rejestrację pojazdu są obecne w ofercie naszej firmy od 2012 roku. Dysponujemy kadrą fachowo przygotowanych Wykonawców. Szybkie przekłady papierów samochodowych są dla Państwa dostępne stacjonarnie oraz online. Protlumaczenia.pl posiadają swoje oddziały zlokalizowane na terenie Grudziądza, Bydgoszczy i Świecia. Klientów spoza województwa zapraszamy do przesyłania zapytań za pośrednictwem maila. Na każdą wiadomość zawierającą zapytanie ofertowe, odpowiemy przed upływem 1 doby. Translacje Internetowe są możliwe do uzyskania za pomocą przygotowanych procedur. Aby zamówić usługę tłumaczeniową wystarczy:

Szybkie przekłady papierów samochodowych

 1. Dokładnie przemyśleć zakres tłumaczenia – szybkie przekłady papierów samochodowych powinny być zgodne z zapotrzebowaniem lokalnego Wydziału Komunikacji. Przed wybraniem dokumentów do tłumaczenia warto zapytać Odbiorcę o niezbędne minimum. Nasze biuro tłumaczeń online radzi nie wysyłać do wyceny wszystkich posiadanych dokumentów. Takie podejście do tematu może bowiem podrożyć proces realizacji
 2. Zeskanować dokumenty do jednego z popularnych formatów pliku – szybkie przekłady papierów samochodowych wykonywane są na podstawie skanów. Protlumaczenia.pl obsługują wszystkie popularne rozszerzenia. W przypadku większej liczby dokumentów warto ponumerować poszczególne skany.
 3. Wysłać papiery na nasza skrzynkę mailową i oczekiwać na darmowe określenie kosztów –pl oferują Państwu darmowe określnie kosztów przygotowania tłumaczeń. Nie pobieramy opłaty za przeanalizowania wydatków, które przyjdzie Państwu ponieść w związku z przekładami. W przypadku większej liczby dokumentów oferujemy rabaty i obniżki cen. Nasza oferta jest szczególnie atrakcyjna dla osób sprowadzających auta z zagranicy.
 4. Zaakceptować koszty zlecenia i przelać środki na rachunek bankowy Protlumaczenia.pl – oferujemy Państwu udogodnienia w postaci dobrodziejstw bankowości elektronicznej. Przesłanie potwierdzenia przelewu w postaci pdf przyspieszy proces realizacji zlecenia. Naszym stałym klientom proponujemy obniżenie stawek jednostkowych.
 5. Odebrać gotowe tłumaczenia w swoim domu lub biurze – przygotowane translacje wysyłamy do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich. Za czynności związane z dostawą papierów nie są pobierane dodatkowe opłaty manipulacyjne.
Szybkie przekłady papierów samochodowych

Szybkie przekłady papierów samochodowych

Tłumaczenia przysięgłe Świecie

Tłumaczenia przysięgłe Świecie to nasza oferta z zakresu przekładów pisemnych przeznaczona dla mieszkańców oraz firm z powiatu świeckiego. Zapraszamy do kooperacji przez 7 dni w tygodniu. Nasza propozycja obejmuje 40 języków i prawie 120 kierunków translacji. Oprócz języka czeskiego translacjami objęte są takie języki jak choćby: niderlandzki, szwedzki, duński, norweski i rosyjski. Trzon zespołu tłumaczeniowego stanowią wykonawcy z wieloletnim doświadczeniem. Tłumaczenia przysięgłe Świecie znane są ze swoich kompetencji. Oferta biura tyczy się tłumaczeń przysięgłych, zwykłych i specjalistycznych. Do najważniejszych zalet korzystania z serwisu językowego należą:

Tłumaczenia przysięgłe Świecie – biuro translacji

 • Konkurencyjne ceny – tłumaczenia przysięgłe Świecie wykonują swoje usługi w cenach uważanych przez Państwa za atrakcyjne. Dla zleceń o większej objętości stosujemy rabaty i obniżki cen. Przekłady uwierzytelnione rozliczane są podług 1125 znaków ze spacjami (wymóg Rozporządzenia). Translacje zwykłe wyceniamy w odniesieniu do 1800 liter i znaków przestankowych.
 • Szybkie terminy realizacji – tłumaczenia przysięgłe Świecie znane są ze swojej rzetelności. Większość zleceń wykonywana jest w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Translacje o znaczniejszym rozmiarze są Państwu oddawane zgodnie z wcześniej poczynionymi ustaleniami. W 2016 roku prawie 98 % przekładów poczyniliśmy przed końcowym deadlinem.
 • Kompetentna kadra do spraw obsługi klienta – tłumaczenia przysięgłe Świecie koordynują pracownicy administracyjni. Ich zadaniem jest dbanie o właściwy obieg dokumentów i troska o politykę bezpieczeństwa informacji. Dane powierzane biuru są traktowane z należytą pieczołowitością. Minimalizujemy ryzyko niekontrolowanego wypływu informacji do minimum. Nasi koordynatorzy odpowiedzą także na wszelkie pytania zadawane przez klientów Protlumaczenia.pl .
 • Wysyłka zleceń online – tłumaczenia przysięgłe Świecie przyjmują dokumenty w formie elektronicznej. Akceptujemy wszystkie popularne rozszerzenia plików. Wysyłka dokumentów możliwa jest za pośrednictwem strony WWW lub aplikacji Android, dostępnej w sklepie Google Play. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 1 doby. W przypadku translacji o charakterze pilnym, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
 • Obsługa translacji medycznych i technicznych – tłumaczenia przysięgłe Świecie przychodzą w sukurs przedsiębiorstwom oraz osobom fizycznym. Wykonujemy translacje wymagające szczególnych pokładów wiedzy. W razie konieczności teksty poddajemy korekcie ze strony native speakera.

Tłumaczenia przysięgłe polsko czeskie

Tłumaczenia przysięgłe polsko czeskie to nasza propozycja z zakresu przekładów uwierzytelnionych czeskiego. Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne i firmy. Nasze biuro tłumaczeń czeskiego posiada swoje siedziby na terenie Grudziądza, Świecia i Bydgoszczy. Realizujemy wszystkie typy przekładów pisemnych. Tłumaczenia przysięgłe polsko czeskie obejmują translacje zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Proces realizacji zleceń odbywa się stacjonarnie i za pomocą platformy online. Aby skorzystać z usług specjalistów językowych „na odległość” wystarczy:

Tłumaczenia przysięgłe polsko czeskie

 • Zastanowić się nad zakresem przekładu – tłumaczenia przysięgłe polsko czeskie podlegają wykonawstwu podług podanego zakresu. Istotą określenia kosztów zlecenia jest podanie jego wartości na podstawie ilości znaków ze spacjami. Warto zatem dokładnie przemyśleć, które dokumenty poddać translacji. Dobrym sposobem jest skierowanie zapytania do strony oczekującej przekładu o jego przedział.
 • Zeskanować dokumenty do odpowiedniego formatu plików – tłumaczenia przysięgłe polsko czeskie wykonuje się na podstawie skanów lub fotokopii. Zapraszamy Państwa do sprowadzenia Państwa translacji do jednego z popularnych formatów pliku. Protlumaczenia.pl przyjmują pliki w takich formatach jak: PDF, JPEG,JPG,BMP,GIFF,TIFF i PNG. W przypadku wątpliwości przy wyborze odpowiedniego rozszerzenia, zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych doradców.
 • Poczekać na darmową wycenę – tłumaczenia przysięgłe polsko czeskie są wycenia przez naszych doradców. Proces ten jest bezpłatny i niezobowiązujący. Dla zleceń o większej objętości stosowane są rabaty i obniżki cen. Z tych samych przywilejów korzystają również klienci powracający.
 • Zaakceptować koszty realizacji – tłumaczenia przysięgłe polsko czeskie przed rozpoczęciem realizowań podadzą Państwu finalną cenę translacji. Koszty zlecenia nie ulegają zmianie na niekorzyść klienta. Raz zaakceptowane odpłatności są stałe. Nie spotka więc Państwa przykra niespodzianka w postaci zmiany wartości rachunku.
 • Określić formę odbioru – tłumaczenia przysięgłe polsko czeskie mogą zostać odebrane osobiście lub wysłane pod wskazany adres. Dostarczenie dokumentów powierzane jest Poczcie Polskiej lub wyspecjalizowanym firmom kurierskim. Za czynności związane z przygotowaniem listu zawierającego tłumaczenia nie jest pobierana dodatkowa opłata manipulacyjna. Zapraszamy do współpracy i przetestowania usługi pod nazwą tłumaczenia przysięgłe polsko czeskie.
Tłumaczenia przysięgłe polsko czeskie

Tłumaczenia przysięgłe polsko czeskie