Język czeski, choć z pozoru wydaje się podobny do języka polskiego, może sprawiać trudności w tłumaczeniu, szczególnie jeśli konieczne staje się przetłumaczenie specjalistycznego tekstu lub przemowy.
Tego należącego do grupy języków słowiańskich języka używa obecnie kilkanaście milionów osób. Biorąc pod uwagę fakt otwarcia granic wśród krajów Unii Europejskiej, do których należą także Czechy, konieczne staje się umiejętne operowanie językiem czeskim, w szczególności w toku kontaktów biznesowych, jak i związanych z różnego rodzaju dokumentacją. Aby uzyskać niezbędną pomoc w tej kwestii, warto jest postawić na profesjonalistów w dziedzinie tłumaczenia.

Język czeski – co obejmuje oferta profesjonalnego biura tłumaczeń ?

Biuro tłumaczeń dzięki doświadczonej kadrze specjalistów jest w stanie sprostać wielu wyzwaniom w kwestii tłumaczeń pisemnych i ustnych. W ofercie biura tłumaczeń znajdują się m.in. tłumaczenia zwykłe i przysięgłe tekstów, korespondencji, dokumentów i stron internetowych w języku czeskim oraz tłumaczenia ustne o charakterze konsekutywnym (czyli po skończeniu przemowy), jak i te o charakterze symultanicznym (czyli równoczesnym), odbywające się z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu elektronicznego w postaci dźwiękoszczelnych kabin z mikrofonem oraz słuchawek.

Dla kogo skierowana jest oferta biura tłumaczeń ?

Biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia w języku czeskim zarówno klientom korporacyjnym, którzy potrzebują profesjonalnych tłumaczeń do celów biznesowych, jak i klientom indywidualnym, którzy chcą otrzymać jednorazową pomoc w tłumaczeniu tekstu, dokumentacji lub przemowy. Cena usługi tłumaczenia jest uzależniona w przypadku tłumaczeń pisemnych, od określenia przez klienta szybkości z jaką usługa tłumaczenia ma być zrealizowana, a także liczby stron i rodzaju tłumaczenia (zwykłe bądź przysięgłe). Z kolei w przypadku tłumaczeń ustnych, ceny ustalane są z klientem indywidualnie, gdyż każda usługa tego typu różni się poziomem trudności uzależnionym od wielu czynników, takich jak tematyka tłumaczenia, konieczność wykorzystania specjalistycznego sprzętu, dojazd, czas pracy, itp.

Z oferty biura tłumaczeń można skorzystać nie tylko poprzez kontakt osobisty, telefoniczny, korespondencję pocztową, ale także za pośrednictwem Internetu – przez skrzynkę pocztową lub jeden z popularnych komunikatorów. Dzięki tak szerokiej gamie środków komunikacji, istnieje możliwość ustalenia dogodnych warunków tłumaczenia w języku czeskim w dowolnej chwili.

Język czeski - oferta biura tłumaczeń

Język czeski – oferta biura tłumaczeń