Tłumacz czeskiego Grudziądz

Tłumacz czeskiego Grudziądz

Tłumacz przysięgły czeskiego Grudziądz to oferta przeznaczona dla mieszkańców Grudziądza oraz jego okolic. Jako nieliczni oferujemy mieszkańcom naszego rodzinnego miasta usługi tłumacza przysięgłego języka czeskiego w bardzo konkurencyjnych cenach. Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Tych ostatnich zapraszamy do odwiedzenia naszego biura tłumaczeń mieszczącego się w Grudziądzu przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 27.  W przypadku firm proponujemy kontakt za pośrednictwem maila, tak aby maksymalnie uprościć Państwu drogę realizacji tłumaczeń, oszczędzając Państwa czas i czynniki zewnętrzne (np. korki). Jako solidny partner biznesowy oferujemy przedsiębiorstwom oraz osobom fizycznym pełne spektrum działalności tłumacza przysięgłego języka czeskiego obejmujące następujące obszary:

  • Tłumaczenia dokumentów samochodowych – dla osób sprowadzających auta z Czech, przekłady uwierzytelnione są niezbędne do zarejestrowania samochodu w Grudziądzu. Nasza Firma realizuje tego typu tłumaczenia w ekspresowym tempie. W maksymalnie 48 godzin przetłumaczy dokumenty od dowolnego pojazdu sprowadzonego z Czech. Dodatkowym atutem jest nasze bliskie sąsiedztwo z Wydziałem Komunikacji UM w Grudziądzu.
  • Tłumaczenia specjalistyczne – jedną z dziedzin tłumaczeń są przekłady wymagające specjalistycznej wiedzy tłumacza przysięgłego. Obejmuje ona szereg zagadnień związanych z techniką, medycyną oraz przemysłem. Nasze biuro tłumaczeń w każdej z dziedzin posiada specjalistę lub grono specjalistów poruszających się biegle po słownictwie obejmującym dane zagadnienia. Do przesyłania dokumentów zapraszamy firmy posiadające w swojej dokumentacji elementy wymagające przekładu z języka czeskiego lub odwrotnie.
  • Tłumaczenia marketingowe oraz biznesowe – coraz więcej firm współpracuje z podmiotami zagranicznymi. Również Czechy są krajem, na którego płaszczyźnie biznesowej działają polskie przedsiębiorstwa. Cóż może być bardziej skuteczne, niż przygotowanie dobrze dopasowanej oferty w rodzimym języku kontrahenta z Czech ? Jako biuro świadczymy szeroko pojęty zakres usług biznesowych. Od przygotowania strony Internetowej poprzez tłumaczenia maili, ofert handlowych i innych elementów niezbędnych w procesach związanych z wymianą handlową.

Wyżej wymieniony zakres usług odzwierciedla tylko niektóre elementy pracy naszych tłumaczy. Po szczegóły zapraszamy, kontaktując się z naszym biurem tłumaczeń osobiście, telefoniczne lub mailowo.

Tłumacz przysięgły języka czeskiego Grudziądz

Tłumacz przysięgły języka czeskiego Grudziądz