Tłumacz czeskiego Grudziądz

Tłumacz przysięgły czeskiego Grudziądz to oferta przeznaczona dla mieszkańców Grudziądza oraz jego okolic. Jako nieliczni oferujemy mieszkańcom naszego rodzinnego miasta usługi tłumacza przysięgłego języka czeskiego w bardzo konkurencyjnych cenach. Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Tych ostatnich zapraszamy do odwiedzenia naszego biura tłumaczeń mieszczącego się w Grudziądzu przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 27.  W przypadku firm proponujemy kontakt za pośrednictwem maila, tak aby maksymalnie uprościć Państwu drogę realizacji tłumaczeń, oszczędzając Państwa czas i czynniki zewnętrzne (np. korki). Jako solidny partner biznesowy oferujemy przedsiębiorstwom oraz osobom fizycznym pełne spektrum działalności tłumacza przysięgłego języka czeskiego obejmujące następujące obszary:

Tłumacz czeskiego Grudziądz

  • Tłumaczenia dokumentów samochodowych – dla osób sprowadzających auta z Czech, przekłady uwierzytelnione są niezbędne do zarejestrowania samochodu w Grudziądzu. Nasza Firma realizuje tego typu tłumaczenia w ekspresowym tempie. W maksymalnie 48 godzin przetłumaczy dokumenty od dowolnego pojazdu sprowadzonego z Czech. Dodatkowym atutem jest nasze bliskie sąsiedztwo z Wydziałem Komunikacji UM w Grudziądzu.
  • Tłumaczenia specjalistyczne – jedną z dziedzin tłumaczeń są przekłady wymagające specjalistycznej wiedzy tłumacza przysięgłego. Obejmuje ona szereg zagadnień związanych z techniką, medycyną oraz przemysłem. Nasze biuro tłumaczeń w każdej z dziedzin posiada specjalistę lub grono specjalistów poruszających się biegle po słownictwie obejmującym dane zagadnienia. Do przesyłania dokumentów zapraszamy firmy posiadające w swojej dokumentacji elementy wymagające przekładu z języka czeskiego lub odwrotnie.
  • Tłumaczenia marketingowe oraz biznesowe – coraz więcej firm współpracuje z podmiotami zagranicznymi. Również Czechy są krajem, na którego płaszczyźnie biznesowej działają polskie przedsiębiorstwa. Cóż może być bardziej skuteczne, niż przygotowanie dobrze dopasowanej oferty w rodzimym języku kontrahenta z Czech ? Jako biuro świadczymy szeroko pojęty zakres usług biznesowych. Od przygotowania strony Internetowej poprzez tłumaczenia maili, ofert handlowych i innych elementów niezbędnych w procesach związanych z wymianą handlową.

Wyżej wymieniony zakres usług odzwierciedla tylko niektóre elementy pracy naszych tłumaczy. Po szczegóły zapraszamy, kontaktując się z naszym biurem tłumaczeń osobiście, telefoniczne lub mailowo.

Tłumacz przysięgły języka czeskiego Grudziądz

Tłumacz przysięgły języka czeskiego Grudziądz