Tłumacz polsko rosyjski

Tłumacz polsko rosyjski to nasza kolejna propozycja językowa przeznaczona dla firm oraz osób prywatnych. Do kooperacji w zakresie tłumaczeń z języka rosyjskiego zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Nasza firma powstała w 2012 roku i od samego zarania dostarcza Państwu wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach. W wyżej wspomnianą ideę wpisują się także tłumaczenia polsko rosyjskie. Jesteśmy, podobnie jak w przypadku języka czeskiego do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Nasze oddziały mieszczą się w Grudziądzu, Bydgoszczy oraz Świeciu i są czynne od poniedziałku do piątku. W pozostałym czasie zapraszamy do kierowania zapytań na skrzynkę mailową naszego biura tłumaczeń online. Protlumaczenia.pl w zakresie języka rosyjskiego wykonują na Państwa zapotrzebowanie następujące rodzaje translacji:

Tłumacz polsko rosyjski – biuro tłumaczeń online

  • Tłumaczenia przysięgłe z zakresu języka rosyjskiego – tłumacz polsko rosyjski wykonuje przekłady wymagające poświadczenia. W omawianym zakresie translacjom podlega cały szereg dokumentów. Przekłady wykonywane są dla klientów indywidualnych oraz przedstawicieli sfery biznesowej. Tłumacz polsko rosyjski rozliczenia z Państwa opiera o limit 1125 znaków ze spacjami dla jednej jednostki rozliczeniowej. Translacjom podlegają przede wszystkim: umowy, faktury oraz dokumenty sądowe. Protlumaczenia.pl nie pobierają dodatkowej opłaty za usługi wykonywane w trybie ekspresowym. Gwarantujemy poufność Państwa danych, która jest pokłosiem stosowanej polityki bezpieczeństwa informacji.
  • Tłumaczenia zwykłe z zakresu języka rosyjskiego – nasz tłumacz polsko rosyjski jest z reguły native speakerem. Dlatego właśnie możemy poszczycić się renomą w wykonawstwie translacji nie wymagających imiennego podpisu Wykonawcy. Do najchętniej zamawianych tłumaczeń należą lokalizacje witryn WWW, materiałów marketingowych oraz handlowych. Zapraszamy do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 1 doby.
  • Tłumaczenia specjalistyczne z zakresu języka rosyjskiego – tłumacz polsko rosyjski wykonuje zlecenia o najwyższej skali trudności. Mając na myśli tłumaczenia specjalistyczne rosyjskiego mówimy przede wszystkim o przekładach technicznych oraz medycznych. W zależności od potrzeb translacje wykonywane są jako zwykłe lub przysięgłe. Tłumaczeniom poddawane są instrukcje obsługi oraz dokumentacja lekarska. Do grona klientów firmy zaliczają się: przedsiębiorstwa, sądy oraz lecznice zdrowia.
Tłumacz polsko rosyjski - biuro tłumaczeń online

Tłumacz polsko rosyjski – biuro tłumaczeń online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *