Zleć tłumaczenia techniczne online

Tłumaczenia techniczne online to jedna z bardziej poszukiwanych usług translacyjnych. Ciężko bowiem znaleźć profesjonalnych i niedrogich wykonawców przekładów specjalistycznych. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób szuka informacji na ten temat w Internecie. Dzisiejsze czasy wymuszają na przedsiębiorcach konieczność szybkiej reakcji na zachodzące zmiany. Tego rodzaju przekłady mogą być zatem niezwykle pomocne. Wykorzystanie sfery online do zlecania tłumaczeń pozwala ograniczyć koszty i nakłady czasowe. W sukurs potrzebom sektora biznesowego przychodzą Protlumaczenia.pl. Nasze biuro tłumaczeń online uruchomiło właśnie witrynę promującą translacje techniczne online. Podobnie jak w przypadku innych projektów tłumaczeniowych, zlecanie translacji odbywa się w następujący sposób:

Zlecanie tłumaczeń technicznych online

  • Wybranie odpowiedniego zakresu tłumaczenia – przed zleceniem przygotowania tłumaczenia technicznego warto dokładnie określić jego zakres. Czynności wykonane ponad miarę mogę spowodować zawyżenie kosztów translacji. Radzimy, aby dokładnie wypytać stronę oczekującą tłumaczenia o jej oczekiwania względem przekładu.
  • Zeskanować pliki do odpowiedniego formatu – Państwa zlecenia realizujemy na odległość. Wystarczy więc zeskanować papiery do odpowiedniego formatu (preferowane jest rozszerzenie PDF)  i wysłać na skrzynkę mailową naszego biura. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.
  • Poczekać na darmową wycenę – wysłanie skanów nie powoduje konieczności zakupu tłumaczenia. Za darmo określimy wartość Państwa zlecenia, a informację o kwocie do zapłaty prześlemy zwrotnie na podany adres poczty elektronicznej. Do wyceny używamy oprogramowania typu OCR.
  • Dokonać opłaty za tłumaczenia lub podać dane do faktury – za tłumaczenia techniczne online można zapłacić przez Internet. Rozpoczęcie prac tłumaczeniowych odbywa się po przesłaniu potwierdzenia przelewu. Nasi stali klienci mogą otrzymać rachunki terminowe. Dla zleceń o wartości nie przekraczającej 500 PLN nie jest wymagana zaliczka.
  • Odebrać tłumaczenia techniczne online – wykonane tłumaczenia w kombinacji : język polski – język obcy, język obcy – język polski lub język obcy – drugi język obcy odsyłamy na Państwa maila. Przekłady poświadczone dostarczamy pod wskazany adres za pośrednictwem Poczty Polskiej lub form kurierskich. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą.
Przekłady techniczne online

Przekłady techniczne online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *