Tłumaczenia czeskich dokumentów

Tłumaczenia czeskich dokumentów realizowane za pośrednictwem biura tłumaczeń online są wykonywane z zachowaniem kilku prostych procedur. Dokładnie opracowana ścieżka zamawiania przekładów pisemnych, daje Państwu możliwość skorzystania z usług tłumaczy polsko czeskich. Aby skorzystać z naszej oferty należy:

Tłumaczenia czeskich dokumentów – procedury

  1. Zeskanować dokumenty, które mają zostać przetłumaczone – tłumaczenia czeskich dokumentów  rozpoczynają się od wybrania właściwego zakresu przekładu. Po dokładnym przeanalizowaniu tego punktu należy zamienić papierowe wersje dokumentów w ich elektroniczne odpowiedniki. Pliki można zapisać do jednego z popularnych formatów: jpeg, pdf, tiff.
  2. Wysłać dokumenty na maila naszego biura – translacje czeskich dokumentów odbywają się na płaszczyźnie wirtualnej. Ich wykonawcami są osoby posiadające odpowiednie uprawnienia i wykształcenie. Po zeskanowaniu dokumentów należy wysłać pliki na adres poczty elektronicznej biura tłumaczeń czeskiego (admin@grudziadz24h.eu). Wszystkie zapytania, jakie od Państwa otrzymujemy trafiają bezpośrednio do działu wyceny.
  3. Bezpłatna wycenia dokumentów – translacje czeskich dokumentów są poddawane bezpłatnej wycenie. W przypadku przekładów zwykłych opiera się ona o limit 1800 znaków ze spacjami dla jednej strony rozliczeniowej. Dla tłumaczeń przysięgłych czeskiego limit określa ustawa. Wyceny dokonywane są za pośrednictwem programu do zamieniania skanów na wersje edytowalne i wykorzystania funkcji statystyka programu MS WORD. Zwykle a każdego maila odpowiadamy w czasie krótszym niż 24 godziny. Jeśli potrzeba tłumaczenia czeskiego jest pilna prosimy o telefon na numer 501 32 7777. Wszystkie działania związane z określeniem kosztów zlecenia są bezpłatne i niezobowiązujące.
  4. Akceptacja kosztów zlecenia – przekłady czeskich dokumentów wykonywane są na warunkach atrakcyjnych cenowo. Po akceptacji kosztów zlecenia, zwrotnie podamy numer konta do uiszczenia należności. Płatności można dokonać osobiście lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Zwrotne odesłanie potwierdzenia przelewu, przyspieszy całkowity czas przeznaczony na realizację przekładów.
  5. Bezpłatna dostawa – przekłady czeskich dokumentów dostarczane są do Państwa na kilka różnych sposobów. Można dokonać obioru osobistego lub zadeklarować wysyłkę za pośrednictwem poczty lub kuriera. Translacje wysyłane są do dowolnego miejsca w Europie za darmo. Tłumaczenia czeskich dokumentów są dla Państwa dostępne przez 7 dni w tygodniu.
Tłumaczenia czeskich dokumentów -procedury

Tłumaczenia czeskich dokumentów – procedury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *