Tłumacz przysięgły czeskiego Kętrzyn

Tłumacz przysięgły czeskiego Kętrzyn to nasza propozycja w zakresie translacji zwykłych, poświadczonych i specjalistycznych. Do kooperacji zachęcamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwausług przez cały tydzień. Translacje czeskiego to kluczowy składnik umożliwiający współpracę obu narodów. To dzięki nim prostsza jest obustronna kooperacja pomiędzy przedstawicielami biznesu. Biuro tłumaczeń czeskiego to sprawdzony partner w zakresie:

Tłumacz przysięgły czeskiego Kętrzyn

  • Przekładów umów – tłumacz czeski Kętrzyn to znawca meandry prawa. Dzięki jego pracy macie Państwo sposobność do uzyskania wysokiej klasy translacji w rozsądnych cenach.Realizujemy tłumaczenia zwykłe lub uwierzytelnione. Biuro tłumaczeń to przedsiębiorstwo, któremu warto zlecić tłumaczenia czeskiego.
  • Tłumaczenia papierów transportowych – tłumacz przysięgły czeskiego Kętrzyn jest osobą, która skutecznie kooperuje z spedytorami. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami przygotujemy przekłady konieczne w pracach transportowych. Przekłady z czeskiego i na czeski kontrakty pracowników, mandaty oraz dokumenty magazynowe.
  • Tłumaczenia stron WWW – biuro tłumaczeń czeskiego wspiera także poczynania działów marketingu. Wykonujemy fachowe przekłady stron WWW na potrzeby podmiotów, które zajmują się ich przygotowaniem. Gwarantujemy poprawne wykonanie tekstów, które pozwolą zaistnieć Państwu w wyszukiwarce Google. Pracujemy przez cały rok, bez wyłączenia niedziel oraz świąt.
  • Tłumaczeń technicznych – tłumacz polsko czeski Kętrzyn nie odrzuca zleceń na przekłady o znacznym stopniu zaawansowania. W duchu tym realizujemy przekłady instrukcji obsługi i innych papierów technicznych. Nasze translacje pozwalają na udane wdrażanie innowacji i importu potrzebnej technologii. O sile zespołu stanowią również native speakerzy i fachowcy z wybranej dziedziny wiedzy.
  • Tłumaczenia zwykłe – tłumacz czeskiego Kętrzyn niweluje granice komunikacyjne. Można mu powierzyć przekłady pism, prezentacji multimedialnych oraz folderów reklamowych. Nasze tłumaczenia rozliczamy podług 1800 znaków ze spacjami. Dla dużej liczby stron rozliczeniowych stosujemy rabaty. Na ten sam bonus mogą liczyć także nasi powrcający odbiorcy.
Tłumacz przysięgły czeskiego Kętrzyn

Tłumacz przysięgły czeskiego Kętrzyn

Protlumaczenia to sprawnie działające biuro tłumaczeń czeskiego. Warto sprawdzić nasze usługi.

  • Kętrzyn w Wikiepdii:

Kętrzyn (do 1946 r. Rastembork, niem. Rastenburg) – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba powiatu kętrzyńskiego.

Miasto leży w krainie historycznej Prusy Dolne (na terenie dawnej Barcji) kilkanaście kilometrów na wschód od granic Warmii.

Niegdyś prężny ośrodek przemysłowy, dzisiejszy Kętrzyn jest niewielkim i ciągle malejącym miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 27 478, z czego 52,5% stanowią kobiety, a 47,5% mężczyźni. W latach 2002-2017 liczba mieszkańców zmalała o 4,0%. Średni wiek mieszkańców wynosi 42,7 lat (dane GUS z roku 2017).

Kętrzyn znalazł się na 4 miejscu w Polsce ogłoszonej w roku 2017 przez Instytutu Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN “czarnej listy” małych i średnich miast zagrożonych zapaścią społeczno-gospodarczą.

  • Firmy Kętrzyn:

Muzeum Regionalne im. Wojciecha Kętrzyńskiego

1 review

Museums
+48897523282
Zamek w Kętrzynie, pl. Zamkowy 1, 11-400 Kętrzyn, Poland
Pizzeria Cois

1 review

Bars, Pierogis, Pizza
+48897515550
ul. Wojska Polskiego 15, 11-400 Kętrzyn, Poland
Zajazd Pod Zamkiem Stanisław Buławski Wspólnik Spółki Cywilnej

1 review

Restaurants
Andrzeja Struga 3a, 11-400 Kętrzyn, Poland
Wilczy Szaniec

3 reviews

Museums, Landmarks & Historical Buildings
+48897524429
ul. Gierłoż 5, 11-400 Kętrzyn, Poland
Kuchnie Świata

5 reviews

French, Polish, Pizza
+48874292255
pl. Grunwaldzki 8, 11-500 Giżycko, Poland