Biuro tłumaczeń czeskiego to jedna z propozycji Protlumaczenia.pl przeznaczono dla klientów poszukujących przekładów polsko czeskich i czesko polskich. Jako firm zespół tłumaczy przysięgłych online powstał w 2012 r. Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje za pośrednictwem biur stacjonarnych zlokalizowanych w Grudziądzu, Bydgoszczy oraz Świeciu i na dynamicznie rozwijającej się płaszczyźnie online. Od samego początku działalności, celem jaki na przyświecał było dostarczanie wysokiej jakość translacji w atrakcyjnych cenach. Usługi tłumaczy przysięgłych języka czeskiego realizowane są w następujących obszarach:

O nas – tłumaczenia polsko czeskie

  • Przekłady uwierzytelnione z języka czeskiego – wiele różnego rodzaju dokumentów wymaga przygotowania przez osoby o kompetencjach pozwalających na poświadczanie tłumaczeń. Protlumaczenia.pl posiadają w swoim gronie współpracowników tłumaczy spełniających wyżej wymienione kryteria. Do najczęściej poszukiwanych przekładów należą: świadectwa ukończenia szkół oraz uczelni, zwolnienia lekarskie, dokumenty medyczne oraz umowy handlowe.
  • Tłumaczenia dokumentów samochodowych z czeskiego – kupno auta sprowadzanego z Czech wiąże się z koniecznością przetłumaczenia takich dokumentów jak chociażby dowód rejestracyjny i umowa kupna samochodu. Dopełnienie tych formalności umożliwia zarejestrowanie pojazdu w polskim Wydziale Komunikacji. Nasze biuro tłumaczeń online przygotowuje translacje samochodowe w trybie ekspresowym. Większość tłumaczeń jest wysyłana w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Łatwe płatności online, jako kolejne z oferowanych udogodnień, umożliwiają załatwienie wszelkich sprawunków bez opuszczania domu.
  • Tłumaczenia specjalistyczne z języka czeskiego – do grupy tłumaczeń specjalistycznych zalicza się przede wszystkim przekłady techniczne. Jednymi z najczęściej zamawianych translacji są tłumaczenia instrukcji obsługi. Większość tego typu zleceń realizowana jest w sektorze b2b. Do kooperacji zapraszamy firmy z Czech oraz polskie podmioty gospodarcze. Naszym klientom oferujemy fachową obsługę oraz profesjonalnie wykonane tłumaczenia z języka czeskiego. Wszystkie usługi realizowane są zdalnie, co optymalizuje koszty związane z tłumaczeniami.
  • Tłumaczenia stron Internetowych na język czeski – wielojęzyczna strona Internetowa jest sprawnym narzędzie marketingowym umożliwiającym łatwe dotarcie do klienta. Dzięki światowej sieci stron WWW granice między krajami mają coraz mniejsze znaczenie. Płynny przepływ towarów oraz usług otwiera polskim przedsiębiorstwom szansę na globalne rynki zbytu. Tłumaczenia stron Internetowych na język czeski podlegają regułom tłumaczenia zwykłego. Dla jednej strony rozliczeniowej Protlumaczenia.pl przyjmują limit 1800 znaków ze spacjami.
O nas - tłumaczenia polsko czeskie

O nas – tłumaczenia polsko czeskie

Nasza oferta: