Tłumacz przysięgły czeskiego Słupsk

Tłumacz przysięgły czeskiego Słupsk to nasza oferta w obrębie translacji zwykłych, uwierzytelnionych i specjalistycznych. Do kooperacji zachęcamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwadyspozycji przez cały tydzień. Tłumaczenia czeskiego to nieodzowny element umożliwiający współpracę obu narodów. To dzięki nim prostsza jest wzajemna kooperacja pomiędzy przedstawicielami sektora biznesowego. Biuro tłumaczeń czeskiego to sprawdzony partner w zakresie:

Tłumacz przysięgły czeskiego Słupsk

  • Tłumaczenia umów – tłumacz czeski Słupsk to znawca meandry prawa. Dzięki jego zaangażowaniu macie Państwo okazję do otrzymania wysokiej klasy translacji w rozsądnych cenach.Przygotowujemy tłumaczenia zwykłe lub poświadczone. Biuro tłumaczeń to firma, któremu warto powierzyć tłumaczenia czeskiego.
  • Tłumaczenia papierów transportowych – tłumacz przysięgły czeskiego Słupsk jest instytucją, która skutecznie współpracuje z przewoźnikami. Zgodnie z Państwa wymaganiami przygotujemy translacje niezbędne w działaniach transportowych. Przekłady z czeskiego i na czeski umowy o pracę, mandaty oraz papiery magazynowe.
  • Tłumaczenia witryn WWW – biuro tłumaczeń czeskiego wspiera także działania marketingowców. Wykonujemy profesjonalne lokalizacje stron internetowych na potrzeby podmiotów, które zajmują się ich tworzeniem. Gwarantujemy prawidłowe przygotowanie tekstów, które pozwolą zaistnieć Państwu w wyszukiwarce giganta z Mountain View. Pracujemy przez cały rok, bez wyłączenia niedziel oraz dni wolnych od pracy.
  • Tłumaczeń na potrzeby przemysłu – tłumacz polsko czeski Słupsk nie odrzuca zleceń na przekłady o dużym stopniu skomplikowania. W tonie tym realizujemy przekłady manuali oraz innych dokumentów technicznych. Nasze translacje pozwalają na udane wdrażanie nowych rozwiązań i importu wybranej technologii. O sile zespołu stanowią także native speakerzy i fachowcy z wybranej dziedziny wiedzy.
  • Tłumaczenia informacyjne – tłumacz czeskiego Słupsk niweluje bariery komunikacyjne. Można mu powierzyć przekłady pism, prezentacji multimedialnych i folderów informacyjnych. Nasze translacje wyceniamy podług 1800 znaków ze spacjami. Dla dużej liczby stron rozliczeniowych stosujemy rabaty. Na ten sam przywilej mogą liczyć także nasi stali klienci.
Tłumacz przysięgły czeskiego Słupsk

Tłumacz przysięgły czeskiego Słupsk

Protlumaczenia to sprawdzone biuro tłumaczeń czeskiego. Warto skorzystać z naszych usług.

  • Słupsk w Wikiepdii:

Słupsk (niem. Stolp, wym. [ʃtɔlp]; kaszub. Stôłpsk) – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie pomorskim, siedziba władz powiatu słupskiego oraz gminy Słupsk. Leży na Pobrzeżu Koszalińskim, nad Słupią, przy trasie europejskiej E28, dawna siedziba książąt pomorskich. W latach 1975–1998 Słupsk był siedzibą władz administracyjnych województwa słupskiego. Jest członkiem Związku Miast Polskich. Według danych z 31 grudnia 2017, miasto miało 91 465 mieszkańców. Historycznie związane jest z Pomorzem Zachodnim. Patronem miasta jest bł. Bronisław Kostkowski.

Pierwsza wzmianka o mieście pochodzi z roku 1013. Prawa miejskie Słupsk otrzymał 20 sierpnia 1265 roku z rąk księcia gdańskiego Świętopełka II; przywilej został ponowiony 9 września 1310 roku przez margrabię brandenburskiego Waldemara. Po usamodzielnieniu się Pomorza Zachodniego stał się jedną z siedzib książęcych; w granicach państwa Gryfitów pozostał aż do jego rozbioru w czasie wojny trzydziestoletniej, gdy przeszło pod kontrolę Brandenburgii-Prus i jej państw-sukcesorów. Jeden z większych ośrodków przemysłowych pruskiej prowincji Pomorze. Od 1945 roku w granicach Polski.

Współcześnie Słupsk jest ośrodkiem usługowo-przemysłowym o znaczeniu ponadregionalnym, a także węzłem komunikacyjnym położonym na przecięciu dwóch dróg krajowych i dwóch linii kolejowych. Miasto skupia funkcje administracyjne i aktywność społeczno-gospodarczą w północno-zachodniej części województwa pomorskiego.

  • Firmy Słupsk:

Anna De Croy

3 reviews

Polish, Modern European, Venues & Event Spaces
+48598481650
ul. Dominikańska 5, 76-200 Słupsk, Poland
Karczma pod Kluką

6 reviews

Polish, Pubs
+48598423469
ul. Kaszubska 22, 76-200 Słupsk, Poland
Rathaus

2 reviews

Landmarks & Historical Buildings, Hotels & Travel
+48696723251
76-200 Słupsk, Poland
Pomnik Powstańców Warszawskich

2 reviews

Landmarks & Historical Buildings
+48696723251
ul. Szarych Szeregów, 76-200 Słupsk, Poland
Ferro Di Cavallo

3 reviews

Pizza
+48598426930
Galeria Podkowa, ul. Stefana Starzyńskiego 6-7, Słupsk, Poland