Kieszonkowe biuro tłumaczeń online to nasza aplikacja przeznaczona dla użytkowników systemu Android. Oprogramowanie miało swoją premierę w dniu 30.01.2017 r. i jest dostępne w sklepie Google Play. Zapraszamy do sprawdzenia narzędzia służącego przybliżeniu usług naszej firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Kieszonkowe biuro tłumaczeń zostało wyposażone w szereg funkcji, ułatwiających proces zlecania translacji. Produkt charakteryzuje się następującymi cechami:

Kieszonkowe biuro tłumaczeń online na Androida

  • Podstawowe informacje o firmie – przenośne biuro tłumaczeń online posiada zakładkę z informacji o Protlumaczenia.pl . Służy ona przekazaniu podstawowej wiedzy na temat naszej działalności. W sekcji tej opisane są składniki tworzące ofertę naszej firmy. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo językowe wykonuje wszystkie typy przekładów pisemnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie translacji przysięgłych, zwykłych i specjalistycznych. Jako podmiot powstaliśmy w 2012 roku i od początku istnienia naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości przekładów w rozsądnych cenach. Proces ten realizujemy za pośrednictwem udzielanych rabatów.
  • Wycena tłumaczeń – przenośne biuro tłumaczeń online posiada w swojej architekturze odnośnik pozwalający na wysłanie dokumentów celem określenia kosztów realizacji przekładu. Formularz zawiera podstawowe parametry przekazywanego tekstu. Należą do nich: termin realizacji i kierunek przekładu. Rozwiązanie takie eliminuje pomyłki związane z błędnym wpisaniem adresu mailowego. Protlumaczenia.pl zapraszają do współpracy firmy i klientów indywidualnych. Kontakt z nami jest możliwy przez 365 dni w roku.
  • System wiadomości typu push – mobilne biuro tłumaczeń online umożliwia przekazywanie wiadomości o bieżącej pracy naszego teamu. Za pomocą aplikacji przekazujemy informację o nowościach w naszej ofercie i kody rabatowe, umożliwiające tańsze zakupy online. Informacje, wyświetlane na ekranie smartfonu lub tabletu, służą podtrzymaniu relacji z klientami.
  • Przejrzysty interfejs – mobilne biuro tłumaczeń online, zostało zaprojektowane w taki sposób aby zapewniać przyjazne środowisko pracy. Wygląd menu jest intuicyjny i nie powinien nikomu sprawić problemu. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Kieszonkowe biuro tłumaczeń online na Androida

Kieszonkowe biuro tłumaczeń online na Androida

Aplikację można pobrać tutaj.