Tłumaczenia norweskiego

Tłumaczenia norweskiego to nasza nowa propozycja przeznaczona dla firm oraz osób prywatnych. Jak sama nazwa wskazuje usługą objęte są przekłady pisemne polsko norweskie i norwesko polskie. Protlumaczenia.pl za pośrednictwem fachowej kadry specjalistów językowych starają się przybliżyć Państwu wszystkie rodzaje translacji norweskiego. Tłumaczenia norweskiego są możliwe do zamówienia online oraz w biurach stacjonarnych na terenie Bydgoszczy, Grudziądza oraz Świecia. Chcą poszerzyć naszą ofertę przygotowaliśmy dla Państwa propozycję opartą na filarach takich jak:

Tłumaczenia norweskiego – filary biura tłumaczeń

  • Niezobowiązująca wycena – przekłady norweskiego wyceniane są na podstawie dostarczonych dokumentów. W przypadku tłumaczeń zwykłych i przysięgłych pod uwagę brana jest całkowita liczba znaków ze spacjami. Przekłady uwierzytelnione wyceniane są w oparciu o limit 1125 znaków ze spacjami. W przypadku translacji nie wymagających imiennego podpisu granica przesuwa się do 1800. Każda próba określenia kosztów realizacji zlecenia jest niezobowiązująca i nie ulega zmianie na niekorzyść klienta.
  • Sprawdzona kadra filologów – translacje norweskiego realizowane są przez zespół tłumaczy przysięgłych. Każdy z naszych specjalistów językowych posiada ugruntowaną wiedzę i wykształcenie predysponujące do przygotowywania translacji pisemnych. Wyrazem profesjonalizmu naszego teamu są otrzymywane referencje oraz komentarze Internautów.
  • Szybkie terminy realizacji – tłumaczenia norweskiego bywają konieczne do przeprowadzenia w krótkim okresie czasu. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów uzyskał translacje w korzystnym dla siebie terminie. Prawie 100 % zleceń oddawanych jest przed czasem. Dzięki pilnowaniu łańcucha obiegu dokumentów Protlumaczenia.pl realizują tłumaczenia sprawniej od konkurencji.
  • Wsparcie ze strony służb administracyjnych – tłumaczenia norweskiego koordynują pracownicy administracyjni, specjalnie przeszkoleni w zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem biura tłumaczeń norweskiego. Z uwagi na ich zaangażowanie Państwa tłumaczenia wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zlecenia o charakterze pilnym realizujemy poza kolejnością bez dopłat za przyśpieszony tryb realizacji.
  • Darmowa wysyłka – tłumaczenia norweskiego objęte są gwarancją darowej dostawy. Nie doliczamy ceny przesyłki do końcowej wartości zlecenia. Korzystanie z serwisu oferowanego przez Protlumaczenia.pl jest wygodne i nie nadwyręża Państwa budżetu.
Tłumaczenia norweskiego - filary działalności

Tłumaczenia norweskiego – filary działalności

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *