Tłumaczenia przysięgłe Świecie

Tłumaczenia przysięgłe Świecie to nasza oferta z zakresu przekładów pisemnych przeznaczona dla mieszkańców oraz firm z powiatu świeckiego. Zapraszamy do kooperacji przez 7 dni w tygodniu. Nasza propozycja obejmuje 40 języków i prawie 120 kierunków translacji. Oprócz języka czeskiego translacjami objęte są takie języki jak choćby: niderlandzki, szwedzki, duński, norweski i rosyjski. Trzon zespołu tłumaczeniowego stanowią wykonawcy z wieloletnim doświadczeniem. Tłumaczenia przysięgłe Świecie znane są ze swoich kompetencji. Oferta biura tyczy się tłumaczeń przysięgłych, zwykłych i specjalistycznych. Do najważniejszych zalet korzystania z serwisu językowego należą:

Tłumaczenia przysięgłe Świecie – biuro translacji

  • Konkurencyjne ceny – biuro tłumaczeń Świecie wykonuje swoje usługi w cenach uważanych przez Państwa za atrakcyjne. Dla zleceń o większej objętości stosujemy rabaty i obniżki cen. Przekłady uwierzytelnione rozliczane są podług 1125 znaków ze spacjami (wymóg Rozporządzenia). Translacje zwykłe wyceniamy w odniesieniu do 1800 liter i znaków przestankowych.
  • Szybkie terminy realizacji – tłumaczenia przysięgłe Świecie znane są ze swojej rzetelności. Większość zleceń wykonywana jest w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Translacje o znaczniejszym rozmiarze są Państwu oddawane zgodnie z wcześniej poczynionymi ustaleniami. W 2016 roku prawie 98 % przekładów poczyniliśmy przed końcowym deadlinem.
  • Kompetentna kadra do spraw obsługi klienta – biuro tłumaczeń Świecie  koordynują pracownicy administracyjni. Ich zadaniem jest dbanie o właściwy obieg dokumentów i troska o politykę bezpieczeństwa informacji. Dane powierzane biuru są traktowane z należytą pieczołowitością. Minimalizujemy ryzyko niekontrolowanego wypływu informacji do minimum. Nasi koordynatorzy odpowiedzą także na wszelkie pytania zadawane przez klientów Protlumaczenia.pl .
  • Wysyłka zleceń online – biuro tłumaczeń Świecie  przyjmuje dokumenty w formie elektronicznej. Akceptujemy wszystkie popularne rozszerzenia plików. Wysyłka dokumentów możliwa jest za pośrednictwem strony WWW lub aplikacji Android, dostępnej w sklepie Google Play. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 1 doby. W przypadku translacji o charakterze pilnym, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
  • Obsługa translacji medycznych i technicznych – biuro tłumaczeń Świecie przychodzą w sukurs przedsiębiorstwom oraz osobom fizycznym. Wykonujemy translacje wymagające szczególnych pokładów wiedzy. W razie konieczności teksty poddajemy korekcie ze strony native speakera.

 

Tłumaczenia przysięgłe Świecie - biuro translacji

Tłumaczenia przysięgłe Świecie – biuro translacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *