Tłumaczenie dokumentów do rejestracji pojazdu z czeskiego online

Tłumaczenie dokumentów do rejestracji pojazdu z czeskiego online to nasza propozycja przekładów motoryzacyjnych przeznaczona dla osób prywatnych oraz firm, trudniących się sprowadzaniem pojazdów zza naszej południowej granicy. Zapraszamy Państwa do odwiedzin naszych oddziałów zlokalizowanych na terenie: Bydgoszczy, Świecia oraz Grudziądza, a także do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Na każdą wiadomość postaramy się odpowiedzieć przed upływem 24 godzin. Protlumaczenia.pl to biuro tłumaczeń online, posiadające szerokie doświadczenie w przygotowaniu przekładów dokumentów samochodowych. Historia naszej firmy sięga 2012 roku. Od samego zarania dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości translacje w rozsądnych cenach. Tłumaczenia papierów samochodowych posiada szereg wartości dodanych, wśród których warto wyróżnić między innymi:

Tłumaczenie dokumentów do rejestracji pojazdu z czeskiego online

  • Darmowe wyceny – tłumaczenia papierów samochodowych podlega darmowemu określeniu kosztów realizacji zlecenia. Przekłady papierów samochodowych wyceniane są ryczałtowo. W przypadku większej liczby kompletów dowodów rejestracyjnych oraz umów kupna sprzedaży stawki jednostkowe ulegają zmniejszeniu. Rabaty przyznawane są również klientom, powtórnie korzystającym z usług Protlumaczenia.pl .
  • Terminowa realizacja tłumaczeń  – tłumaczenie dokumentów samochodowych wykonujemy w terminach uzgodnionych z Zamawiającym. Z uwagi na standardowy charakter tego rodzaju dokumentów większość zleceń odsyłana jest do Państwa w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Szybkie terminy są sprzymierzeńcem przy załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem dokumentu przewidzianego przez ustawę z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym.
  • Wielokrotna kontrola – tłumaczenie dokumentów samochodowych jest kilkukrotnie sprawdzane przez naszych weryfikatorów. Przed wysyłką chcemy być przekonani o prawidłowości danych zawartych w dostarczanych do Państwa dokumentach. Nasze działania na wspomnianym polu przynoszą wymierne efekty. Starczy powiedzieć, że w roku 2016 nie zanotowaliśmy żadnej reklamacji.
  • Darmowa wysyłka – tłumaczenie dokumentów samochodowych objęte jest programem darmowej wysyłki przekładów. Za usługi związane z procesem dostawy nie są pobierane dodatkowe opłaty manipulacyjne. Wysyłka translacji odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich.
Tłumaczenie dokumentów do rejestracji pojazdu z czeskiego online

Tłumaczenie dokumentów do rejestracji pojazdu z czeskiego online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *