Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego to nasza oferta z zakresu przekładów polsko angielskich i angielsko polskich. Przekłady, o których mowa sporządzane są na potrzeby firm oraz klientów indywidualnych. Do kooperacji zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Polski i Europy. Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego mogą być wykonywane jako przekłady zwykłe lub uwierzytelnione.  Nasze biuro tłumaczeń angielskiego pozostaje do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu pod podany na stronie numer telefonu lub przesyłania zapytań o darmowe wyceny online. Nasze translacje angielskiego charakteryzują się profesjonalną jakością wykonania, którą gwarantują znamienici specjaliści. Ponadto do Państwa dyspozycji pozostaje biuro obsługi klienta, świadczące szereg usług dodatkowych takich jak:

  • darmowe określenie kosztów realizacji zlecenia,
  • pilnowanie właściwego obiegu dokumentów,
  • rozliczania z klientami.

Translacje specjalistyczne angielskiego wykonywane są w wielu obszarach społeczno gospodarczych. Ich przekrój odpowiada potrzebom czasów i tyczy się następujących sfer związanych z wieloma rodzajami nauk. Do najczęściej zamawianych przekładów należą przede wszystkim:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego – techniczne i medyczne

  • Tłumaczenia medyczne – przekłady specjalistyczne angielskiego w obrębie medycyny są osią umożliwiającą kontynuowanie leczenia w kraju lub zagranicą. Zasadność ich sporządzania bierze się z potrzeby dostarczenia informacji na temat stanu zdrowia danej osoby. Tłumaczenia medyczne angielskiego wykonywane są jako przekłady zwykłe lub poświadczone. Nasze biuro tłumaczeń zapewnia Państwu dostęp do szerokiej kadry specjalistów językowych. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość skonsultowania przekładu ze lekarzem, będącym jednocześnie filologiem angielskiego. Większość zleceń, z uwagi na ich charakter traktowana jest jako przekłady niecierpiące zwłoki.
  • Tłumaczenia techniczne angielskiego – przekłady specjalistyczne angielskiego mogą również skłaniać się ku technologii. W grupie tłumaczeń technicznych angielskiego prym wiodą tłumaczenia instrukcji obsługi oraz opisów procesów technologicznych. Omawiane przekłady stanowią istotny element w procesie wdrażania innowacji. Biuro tłumaczeń angielskiego obsługuje prawie 50 dziedzin gospodarczych. Translacje wykonywane są przez tłumaczy technicznych NOT oraz osoby z doświadczeniem przy realizacjo tego rodzaju przekładów. Do kooperacji zapraszamy firmy z Polski oraz zagranicy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, oczekując na zapytania ofertowe.
Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego: techniczne i medyczne

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego: techniczne i medyczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *