Tłumaczenia

Tłumaczenia są główną sferą działalności naszego biura językowego. Działają w sferze przekładów pisemnych z każdym rokiem powiększamy naszą ofertę proponując Państwu translacje w 30 językach na 80 różnych sposobów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodni. Zapraszamy do przesyłania nam zapytań o bezpłatne  wyceny oraz odwiedzin naszych oddziałów. Protlumaczenia.pl zapewniają Państwu komfort, konkurencyjne ceny oraz pełną dyskrecję. Do powierzonych nam zadań podchodzimy w sposób całkowicie fachowy. Naszą działalność należy podzielić na dwie zasadnicze sfery:

Tłumaczenia – oferowane formy obsługi klienta

  • Tłumaczenia online – proces zlecania tłumaczenia przeszedł do sfery wirtualnej w pierwszych latach XXI wieku. Wraz z coraz powszechniejszym dostępem do sieci biura tłumaczeń online otworzyły swoje zacisza na klientów biznesowych oraz indywidualnych. Również Protlumaczenia.pl posiadają swoją bogata ofertę skierowaną do klientów „z Internetu”. Fachowa kadra tłumaczy przysięgłych składająca się na potencjał naszej firmy przyjmuje zapytania o bezpłatne wyceny przez cały tydzień. Smartfon lub tablet, notebook czy komputer stacjonarny, każdego dnia pozwala zapewnić Państwu fachowy serwis translacyjny. Dla biznesu tłumaczenia online są doskonałą alternatywą, pozwalającą zaoszczędzić czas i pieniądze. Klienci indywidualni nie muszą natomiast wychodzić z domu, aby zamówić potrzebne im tłumaczenie. Dla wielu z nich przekłady sieciowe są jedyną rozsądną alternatywą, w sytuacji gdy „ na miejscu” brakuje tłumaczy rzadszego języka. Tłumaczenia przez Internet są również swoistą porównywarką cen biur tłumaczeń. Wysyłając jednoczesne zapytania do kilku podmiotów macie Państwo alternatywę przy wyborze najlepszej oferty.
  • Tłumaczenia stacjonarne – nie jesteśmy wirtualni w ogóle, ale wirtualni w razie potrzeby. Nasze biuro tłumaczeń to również oddziały stacjonarne zlokalizowane w Bydgoszczy, Świeciu oraz w Grudziądzu. Działamy nieprzerwanie od 2012 roku zapewniając wysokiej klasy tłumaczenia pisemne klientom z regionu województwa Kujawsko – Pomorskiego. Nasze sukcesu mają swój wyraz w otrzymywanych referencjach oraz komentarzach i tak zwanej „poczcie pantoflowej”. Jesteśmy dumni, że polecacie nas Państwo swoim najbliższym i kolejny raz odwiedzacie naszych konsultantów. Nasze oddziały czynne są w godzinach otwarcia lub terminach ustalanych indywidualnie.
Tłumaczenia – oferowane formy obsługi klienta

Tłumaczenia – oferowane formy obsługi klienta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *